Darmowa dostawa od 79,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2018-02-27

Czym są filtry prywatyzujące i czy warto ich używać?

e-aston.pl_filtry_prywatyzujące_fellowes

Europejskie Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO) przewiduje wysokie kary finansowe za brak należytej ochrony danych. Firma, która nie dostosuje się do wytycznych RODO może ponieść straty finansowe wysokości do 20 mln euro lub 4% globalnego obrotu firmy. Filtry prywatyzujące to nowość na rynku, pozwalająca chronić dane wyświetlane na ekranie komputera, laptopa, tableta czy smartfona przed wścibskim wzrokiem niepowołanych osób.

Zarówno osoby prywatne, urzędy jak i wielkie korporacje doskonale wiedzą, że ochrona szeroko pojętych danych (zarówno osobowych jak i firmowych) jest bardzo ważna a ich potencjalna utrata, może stanowić ogromne zagrożenie dla funkcjonowania całej firmy. Sektorami które są najbardziej narażone na ryzyko naruszenia bezpieczeństwa danych są: służba zdrowia, instytucje publiczne, instytucje finansowe, firmy, szkolnictwo oraz pracownicy mobilni. Wymienione sektory powinny kłaść na ochronę danych szczególną uwagę, chociażby ze względu na wysoką poufność informacji oraz sposób działania wymuszający niejako ciągłe zbieranie i przetwarzanie danych poufnych.

Filtry prywatyzujące to totalna nowość na rynku powstała właśnie z myślą o pracownikach mobilnych. Specyfika pracy pracownika mobilnego jest dość nietypowa i wymaga od niego ciągłego kontaktu z firmą przy pomocy laptopa, tabletu bądź telefonu komórkowego. Dane wyświetlane na ekranie laptopa bardzo trudno ukryć zwłaszcza w sytuacji, gdy znajdujemy się w zatłoczonym pociągu lub na lotnisku. Każda osoba siedząca obok nas może bez większych problemów je podejrzeć. Aby uchronić się przed tzw. "hakerami wzrokowymi" wystarczy zaopatrzyć się w dostosowany do naszego urządzenia filtr prywatyzujący.


e-aston.pl_filtry_prywatyzujące_privascreen_fellowes
fot. https://www.fellowes.pl/privascreen/


Filtry prywatyzujące wykonane są z przezroczystego tworzywa sztucznego, pokrytego specjalną powłoką zaczerniającą widok ekranu z boku zachowując przy tym krystalicznie czysty ekran dla osoby spoglądającej na niego z przodu. Dodatkowo filtr chroni ekran przed zadrapaniem czy odciskami palców a ich matowa strona niweluje odblaski chroniąc przy tym nasz wzrok. 

Wśród szerokiej oferty filtrów prywatyzujących znajdujących się na naszej stronie z pewnością znajdą Państwo model dostosowany do sprzętu komputerowego na którym Państwo pracujecie. Odpowiedni rozmiar dobiorą Państwo podając w wyszukiwarce rozdzielczość ekranu (przekątna w calach) lub wystarczy zmierzyć wysokość i szerokość ekranu i na tej podstawie wybrać odpowiedni filtr. 

Jeśli chcą Państwo kupić filtr prywatyzujący na swojego smartfona, w ofercie posiadamy filtry dostosowane do telefonów marki Samsung i Iphone. 

Całą ofertę filtrów prywatyzujących znajdziecie Państwo pod adresem: https://e-aston.pl/pol_m_Biuro_Akcesoria-komputerowe_Filtry-prywatyzujace-2011.html

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.75 / 5.00 1781 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-20
Bardzo szybka dostawa, produkt zgodny z opisem
2024-05-20
Wszystko w porządku. Polecam.
pixel